LEĢENDA

„Tiffany – labākā vieta pasaulē, kur nevar notikt nekas slikts” – Odrija Hepberna, „Brokastis pie Tifanija”. Pēc kulta filmas „Brokasts pie Tifanija” iznākšanas uz kino ekrāniem, Tiffany kļuva par īpašības vārdu. Tas simbolizē spozmi, skaistumu un dzīvesprieku, jēdzienus, ko saprot ikvienā valstī un jebkurā valodā. Nelielā divstāvu privātmāja, arhitektūras piemineklis, Villa Tiffany ir detalizēti un rūpīgi atjaunota, cienot un uzmanīgi saglabājot tās raksturīgo Jūrmalas tēlu. Tajā pašā laikā ēka ieguvusi jaunu detaļu – spārnu, kas analoģisks tam, kāds bija ēkai, kurā dzīvoja filmas „Brokastis pie Tifanija” galvenā varone Golaitlī jaunkundze.

http://www.memories-restorans.lv

INTERJERS

Pa dienu gaišais, ērtais restorāns Memories aicina ģimenes pusdienās, bet vakarā – uz draudzīgu sarunu ar kaimiņiem un draugiem pie glāzes vīna (tieši no pagraba!) un izsmalcinātam uzkodām.

PLĀNOJUMI

LEGEND. kvartālā ir piedāvāti trīs īpašumu tipi: tradicionālie apartamenti, apartamenti ar privāto teritoriju un penthausi. Lai izvēlētos tieši Jums radītus apartamentus, uzklikšķiniet uz ēkas.